Odkazy

z důvodu „GDPR“ probíhá úprava …. omlouváme se za komplikace ….

chovatelské stanice | osobní stránky psů | ostatní odkazy | zahraniční www | seznam CHS

Chovatelské stanice

Název
Alexandria Gold
Alkaveja
Alkyra
Amor Real
Anděl snů
Badoza
Balambi
Ballantine z Troje
Barabel
Belfie
Bella Cambria
Bellamoon
Beryllova krev
Black tear
Bohemia Aschere
Bohemia Bay

Bohemia Classic

Bonny Dux
Breeding Fox Angel
Damida Bohemia
Dancing in the Wind
Denny Morávia
Divoký sen
Dreamy Silverstar
Drsná vysočina
Ebbyland
Energy-Spirit
Eriien
Evajan
Family Gold
Fort Fox
Fun Dog
Gold Rebecca
Happy Sun
Heartlight
Jackdaw Rock
Jozucita
Kamenitá stráň
Koryfej
Labská přehrada
Lenfir
LIKE THE DREAM
LIŠTICE
Majlia
Malý pasáček
Mandlok
Manepo Ideál
MARALUMI
Metuje
Modrá odysea
Mondeo
Moravia classic
Moravské srdce
nad Stádem koní
od Belinky
od Bezdynky
od Kamenité říčky
od Přelícké zvonice
od Ritušky
od Růžové vily
Oderské vrchy
of Youwentis
Osudové setkání
Otevřené srdce
Perla z Polabí
Prosluněná Březina
Rascabes
Ria-Henria
Roxy AG
Running Free
Shenelin
Shetlandská hvězda
Sidus Sagitta
Silky Dafnee
Simple Elegance
Skotské jaro
Smaal Kim
Sněžný tygr
Sol Oriens
Sparks of the Tempest
Stříbrná půlnoc
Stříbrné doly
Stříbrný panther
Sweet Tiger
Tantum Auri
the Little Bodyguard
Vesna Victoria
Vrabčí hnízdo
z Arcamony
z Auřiny zahrádky
z Ballabaru
z Barbořinského vršku
z Benešovské zahrady
z Bučávky
z Černé hlásky
Z Českého dvora
z Ďáblovy studánky
z Dače
z Diouškova ráje
z Dřevěné chaloupky
z Duhového kopce
z Gröbovské vinice
z Hanácké pláně
z Heřmanova dvora
Z Holické Stráně
z Jasmínových hor
z Josefovské pevnosti
z Karlova hrádku
z Lánských lesů
z Laskavé náruče
z Lomu ve skále
z Otvovické skály
z Polické Krčmy
z Pravého břehu
z Venkovského ráje
z Vesničky u hranic
z Větrného hrádku
z Vrchovinské stráně
Zahrada dětí
Zatrishe
ze Sedlmajerovy vily
ze Shetlandů
ze Skalní vyhlídky
ze Smrčkova dvora
ze Stehelčevského statku
ze Středu světa
ze Svítkova
ze Šťastné planety
ze Zlaté hvězdy
Zlatá naděje
Znamení štěstí

Pro přidání Vašeho odkazu vyplňte formulář ZDE

Ostatní odkazy

FCI – Fédération Cynologique Internationale
ČMKU – ČeskoMoravská Kynologická Unie
Spolupracujeme s časopisem Psí sporty
Výstava Crufts
Klub chovatelů collií a sheltií
Moravskoslezský klub chovatelů collií a sheltií
Infoweb o sheltiích
Onemocnění u sheltií
Diskuzní fórum o sheltiích
Sheltie v ČR – skupina na Facebooku
ZKO Nemošice – tradiční místo pro konání klubových a speciálních výstav Českého klubu chovatelů sheltií
Sheltie z jižních Čech – skupina přátel majitelů a chovatelů
GENEALOGIE – databáze pro sheltie, DK, KK s možností přidání Vašeho psa

Zahraniční www stránky

Club fur Britische Hutchunde – D
Dansk Shetland Sheepdog Klub – DK
Klub chovateľov kólií a šeltií – SK
Little-Star Strefa – PL
The Dutch Sheltie Club – NL
The English Shetland Sheepdog Club – UK
The Sheltie World – DE
World-Wide Sheltie Breeders
Vesca Montana FCI (PL)
Výpočet příbuznosti

Chovatelské stanice – seznam

Pozn.: f (v posledním sloupci) = ch. stanice, které lze najít na stránkách ČMKU

Název Majitel V seznamu ČMKU
Alexandria Gold Vichta Petr f
Amor Real Matýsková Aneta DiS. f
Anděl snů Koch Vlaďka f
Balambi Balejová Andrea f
Barabel Hronová Božena Ing. f
Beskydský rarášek Horníková D.
Blora Blokešová Dana -> Blokešová Radmila f
Body Gold Bodečková Dana f
Bohemia Bay Sýkorová Petra f
Bohemia Felaris Safronová Taťána f
Bohemia Platina Dedková Ingrid f
Bohemia Sára Sahulka Radek f
Bránický chlupáč Drábková Alice f
Březová alej Těšíková Marie f
Černá Beruška Růžičková Dagmar
Černý havran Komberec František -> Kombercová Lenka f
Červené slunce Žák Jaroslav
Česká perlička Exnerová Iva f
Dančice Vodičková Ivana f
Divoký sen Kašpárková Blanka f
Dobrý mysl Beneš Jiří
Dominy Jirásková Marie f
El-Fo Fousková Eliška -> Hrabánková Jitka f
Evajan Foltýn Jan f
Family Gold Pacolová Alice f
Floriánský lom Kreslová Libuše f
Fort Fox Lišková Vlasta f
Godema Mandič Jaroslav -> Mandičovi H. a J. f
Gold Rebecca Tothová Kateřina Ing. f
Goldene Clocke Segedová Simona f
Hamerský vodopád Pouzarová O.
Happy Sun Birásová Alena f
Hedvábný sen Haufová Vlasta f
Hepta Edrová Jana f
Hlinecký svah Bártů Zdeňka f
Hvězda Pamiru Dvořáková Veronika-> Hejnová Veronika f
Chancy Remus Vávrová Eva f
Indyk Molcarová Věra f
Iowa Indiana Bláhová Monika f
Janivan Kratochvílová Ivana f
Jemnická dolina Uhlíř Miroslav
Jezero Krudum Fridrichová Hana f
Jižní samota Koubová Pavlína
Karlův Hrádek Musílková Ivana
Klapaté ouško Čurajová Ludmila f
Klárčina tvrz Jiřištová Miluše MUDr. f
Koryfej Dubovská Magda f
Kostelní cesta Hlava Vladislav
Kvetoucí pustina Raimová Iva
Lady Marlen Přibyl Bohumil
Laroja Lacina Jan Ing. f
Lenfir Lelková Lenka f
Lesnina Lešetická Nina f
Loubská rokle Picková Helena f
Loucký mlýn Křížová Růžena f
Lovely Day Šišková Petra f
Malý Klaun Poul František f
Mandlok Vyoral Jaroslav f
Marybur Burešová Marie Dr.
Merydor Koplíková Alice f
Metuje Richterová Zoja Ing. f
Milčina horečka Vítová Emilie
Milzden Polenská Zdena f
Mlýn Kuchelník Maňoušková Markéta f
Modrý Iris Kratochvílová Miroslava f
Modrý plamínek Štěrba Josef f
Monkey Křivan Václav f
Moravia Classic Hemelík Jiří f
Moravské srdce Habrová Veronika f
na Voře Harantová Hana -> Harant Ladislav f
Nefertitina hvězda Tichá Monika f
Nemanická královna Vítů Č.
Nový zázrak Kubaníková Alice f
Nymburská rychta Černý Ladislav
od Kamenité říčky Hnídková Jana f
od Kamilky Kubíková Kamila
od Macky Vydrář Rastislav
od Modravé tůňky Tuháčková Stanislava
od Růžové vily Ricci Monika f
od Slánských jezírek Tomešová Jana f
Od Třetího jezu Daňková Jana
od Zákupské Svitávky Vlková Miroslava f
of Youwentis Monika Šaling f
Pádolík Gregor Josef f
Perla z Polabí Hejduková Marcela f
Pístovický rybník Obhlídalová Miroslava f
Pokojovická dolina Havlíčková Marie f
Ria-Henria Stará Šárka f
Rokytská louka Čermáková Sylvie
Slapská alej Fialová Dana Mgr. f
Slovácko Dobřecký Jan Ing. -> Juřeník Pavel f
Smaal Kim Koláček Zdeněk Ing. f
Sněžný tygr Dreslerová Šárka f
Sol Oriens Ocetková Petra Mgr. f
Speedy Gold Koudelka Jaromír f
Stříbrné doly Bočková Ivana f
Šedý vítr Tomasová Lenka f
Šerlův dvůr Šerlová Marie f
Štěbůza Pelešková Dana
Šumavská romance Hlávková Anna f
Táborské hvozdy Prchlíková Eva f
Tantum Auri Podmolová Jaroslava f
Tedor z Klení Matoušová Libuše f
The Little Bodyguard Konečná Martina f
The Moravian Avalanche Banďouchová Hana f
Toomie Trishel Kendíková Iveta f
u Císařské cesty Vašíček Zdeněk f
Údolí Třebůvky Závadová Oldřiška f
Valašská Polárka Majerová Marie f
Valdecké podhradí Chvojka Vladimír f
Van – Pola Kateřina Vampolová
Van – Uli Fröhlich Jaroslav Ing.
Van-Bery Jelínková Veronika f
Věrnost v modrém Janelová Anna f
Větrný dvůr Sucháčková Eva f
Višňový květ Kotrba František
Vizovická vrchovina Dvořák Pavel f
Vlčí žleb Matějek Josef f
z Alminy ohrady Mlezivová Eva f
z Arcamony Fialová Eva MVDr. f
z Auřiny zahrádky Jana Kynclová f
z Benešovské zahrady Jarošová Dagmar -> Semerádová Dagmar f
z Bojetic Bartoň František
z Buchlovského zámku Pudelka Josef f
z Bystrckého údolí Konvalina Ivo f
z Císařovy zahrady Císařová Běla
z Černé hlásky Němečková Jaroslava
z Černé lišky Šamborová Věra
z Černínské tvrze Mašková Eliška
z Dače Černá Dana f
z Davelského kaňonu Brabcová Květoslava -> Dufková Květoslava f
z Denveru Šubrtová Ivana f
z Dobšické stráně Novák Pavel f
z Držovského háje Studený Vladimír -> Studený Vl. a D. f
z Dřevěné chaloupky Sčebelová Marie f
z Duhové aury Sedláček Miroslav f
z Duhového kopce Otrubová Alena Mgr. f
z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada f
z Gröbovské vinice Nováková Alena f
z Hanácké pláně Holubec Milan f
z Heřmanova dvora Heřman Miloš f
z Jabloňanského návrší Kopřivová Martina Ing. f
z Jasmínových hor Kolátková Monika f
z Jezerní zátoky Mandátová Antonie f
z Josefovské pevnosti Plíštilová Eva f
z Kačínského podzámčí Rosický Květoslav
z Karlova hrádku Musílková Ivana f
Z království červánků Stránská Dana Ing. f
z Křivosůd Hladiš Josef f
z Lejancu Jančík Leoš f
z Litoměřických strání Syrová Marie
z Pískových dolů Pecha Vladan RNDr. f
z Polické Krčmy Hambálková Dagmar f
z Radětínské skály Loukota Lukáš f
z Ráje šeltiček Vodrážka Miloš f
z Rohálova Koplík Pavel Ing. f
z Rosického vršku Petrová Pavla Mgr. f
z Říše fantazie Jaňourová Eliška f
z Třeboňských rybníků Kanděrová Anna
z Velzu Velíšek Josef f
z Venkovského ráje Smolíková Šárka f
z Veselé zahrady Šimůnková Bohumila f
z Vesničky u hranic Čurda Jaroslav f
z Větrného hrádku Eva Blešová f
z Vrchovinské stráně Kracík Rudolf f
z Wanliriss Lárišová Linda f
z Žofínského pralesa Tauchmanová Marie f
Zdenčina skála Mužíček Jaroslav
ze Salixe Vrbová Eva
ze Sedlmajerovy vily Sedlmajerová Pavla f
ze Shetlandů Kalubcová Hana f
ze Skalní vyhlídky Kalendová Kateřina f
ze Skrýšovské rokle Čížek Josef
ze Smrčkova dvora Ilona Smrčková f
ze Souhvězdí Orionu Trojáková Milada -> Vaněčková Milada f
ze Soumaru Svobodník Jiří f
ze Staré Huti Slaboň František
ze Stříbrných smrčin Donátová M.
ze Zbornovské zahrady Schneider František
ze Zelené čtvrti Leflíková Kateřina
Zlatá naděje Sluková Danuše f
Zlatý chov Šrámek Václav f
Zlatý kaštan Chomoucká Eva MVDr. f
Zlatý příběh Zemánková Blanka f
Zulenka Hůlková Daniela f
Žabka Vazačová Marie f
Želečské vrchy Boháčová Věra f

Seznam většiny historicky dostupných názvů chovatelských stanic šeltií v ČR, zdroj: Ročenky chovatelských klubů a seznam z původních stránek www.sheltie.cz,  aktualizaci připravila: K. Pánková