Odkazy

chovatelské stanice | osobní stránky psů | ostatní odkazy | zahraniční www | seznam CHS

Chovatelské stanice

Pro přidání Vašeho odkazu vyplňte formulář ZDE

Název Adresa Telefon
Alexandria Gold P. Vichta, Sv.Čecha 529 66434   Kuřim 728 667 527
Alkaveja K. Šolc,Štěpská 404, 76312 Vizovice 724 204 056
Alkyra A. Kynclová, ČSA 675
747 87 Budišov nad Bud.
605 800 136
Amor Real A. Matýsková, Kokory 196, 751 05   Kokory 777 642 206
Anděl snů V. Koch, B. Martinů 716/27, 708 00   Ostrava 603 362 132
Badoza P. Šimůnková, Záskalí, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou 604 151 263
Balambi A. Balejová, Dlouhá 42, 417 42   Krupka 603 443 991
Ballantine z Troje V. Bednaričová, Hnězdenská 586/16, Praha 8 – Troja 724 266 606
Barabel B. Hronová, Květná 18, Květná 777 259 056
Belfie Mgr. P. Vaverková, Obránců míru 3, 400 11 Ústí nad Labem -
Bellamoon R. Mandová, Modletická 1/1390, 149 00   Praha 4 - neaktivní
Bella Cambria J. Kuttelvašerová, Vrchlického nábř. 17, 370 01 České Budějovice 774 692 700
Beryllova krev B. Fričová, K.Čapka 253, 417 42 Krupka 606 841 729
Black tear R. Nováková, Růžová 42, 691 46   Ladná 723 500 534
Bohemia Aschere I. Bartošová, Rozcestí 752/7, 400 07   Ústí nad Labem 739 642 602
Bohemia Bay P. Sýkorová,Praha
Bonny Dux A. Fantová, Žandov 26, 403 39 Chlumec 605 430 256
Breeding Fox Angel R. Šupolíková, Na Loukách 314/3
735 51 Bohumín
734 752 585
Damida Bohemia D. Topolová, Na okruhu 389/13, 142 00  Praha 4 – Písnice 603 201 150
Dancing in the Wind J. Rejnová,Charlese de Gaulla 541/13, 160 00, Praha 6 724 169 760
Denny Morávia P. Fojtíková, Stránské 74, 793 51   pošta Břidličná 554 212 015
Divoký sen B. Kašpárková, Komenského 16, 680 01   Boskovice 777 944 872
Dreamy Silverstar Bc. Lucie Bělinová, Zahradní město, Praha 10
Drsná vysočina Z. Sochorová, Jiráskova 26, 674 01   Třebíč 724 680 829
Ebbyland Bc. Š. Fockeová, Ústí nad Labem
Energy-Spirit L. Malíková, Kamnářská 4, 678 01   Blansko 777 659 323
Eriien Ž. Janatová, Chotiněves 56, Liběšice 411 45 731 302 462
Evajan J. Foltýn, Lublaňská 49, 120 00   Praha 2
Family Gold A. Pacolová, Zahradní 501, 735 14   Orlová – Lutyně 731 447 380
Fort Fox V. Lišková, Růžová 603, 253 01   Hostivice 603 147 917
Fun Dog A. Procházková, Markův kopec 419
Meziboří
724 949 463
Gold Rebecca K. Tothová, Slatina nad Zdobnicí č.p. 200, 517 56   Slatina nad Zdobnicí 732 858 456
Happy Sun M. Birásová, Selicharova 412, 500 12   Hradec Králové 737 43 55 84
Heartlight E. Žůrková, Bratří Čapků 707, 757 01   Valašské Meziříčí 775 031 733
Jackdaw Rock P. Dušek, Na Kavčí skále 1697/4, 25101 Říčany 606 714 390
Kamenitá stráň A. Vašíčková, Karla Košťála 51, 739 32 Vratimov – Horní Datyně 776 351 752
Koryfej M. Bílková, J. Mukařovského 2330, 39701   Písek 604 444 068
Labská přehrada M. Maděránková, Náprstkova 350, 544 01 Dvůr Králové nad Labem 739 014 588
Lenfir L. Lelková, Křečkovská 44/63, 682 01   Vyškov 737 968 564
LIKE THE DREAM P. Řehák, Velké Žernoseky 123,
412 01 Litoměřice
725 108 344
LIŠTICE V. Zvědínková, Havlíčkova 440
273 05 Smečno
728 251 686
Majlia M. Vaněčková ml., Suchovršice 113, 542 32   Úpice 776 279 929
Malý pasáček I. Simoněnková, Nám. Svaté Trojice 314/3, 357 47   Krásno 721 293 395
Mandlok J. Vyoral, Čechyně 97, 383 01   Rousínov 517 370 458
Manepo Ideál Z. Nekvapilová, Sjezdová 99, 530 06   Pardubice 606 441 198
MARALUMI A. Žamberská, Wolkerova 786/19, Lovosice 776 59 48 37
Metuje Z. Richterová, Hostovského 160, 549 01   Hronov 608 108 683
Modrá odysea L. Stupčuková, Pikrtova 7
140 00 Praha 4
739 631 294
Mondeo M. Budínská, Rokytná 1358, 672 01  Moravský Krumlov 602 953 961
Moravia classic J. Hemelík, Ondráčkova 29, 628 00   Brno 728 213 585
Moravské srdce V. Habrová, Kojetínská 1187, 76701   Kroměříž 776 242 332
nad Stádem koní E. Musálková, U Stadionu 2000/16a, Hlučín 748 01 776 566 809
od Belinky Š. Dudová, Třebízského 187, Červenka 723 204 135
od Bezdynky L. Pimek, Jestřabice 122, Koryčany 573 376 822
Oderské vrchy M. Chovancová, Nad Benzinkou 3, 742 35 Odry 603 709 699
od Kamenité říčky J. Hnídková, Haratice 88, 468 46   Plavy 739 842 966
od Přelícké zvonice T. Velík, Přelíc 84, 273 05 Smečno 603 522 213; 604 985 923
od Ritušky K. Dvořáková, Moravská 596, 503 46   Třebechovice pod Orebem
od Růžové vily M. Ricci, Božičany 165, 362 26   Božičany 731 113 443
of Youwentis M. Šaling, Litevská 2620, 272 01   Kladno 604 841 531
Osudové setkání Bc. P. Švancarová, K Zastávce 328, 280 02 Veltruby 702 975 469
Otevřené srdce L. Ježdíková, Kochánky 209, Předměřice nad/Jiz. 608 218 772
Perla z Polabí M. Melkus Hejduková, Číčová 18, 517 41 Čermná nad Orlicí 737 509 018
Rascabes M. Míčová, Domanín 168, 696 83 Domanín 604 373 245
Ria-Henria Š. Stará, Výletní 32, 250 01   Brandýs nad Labem 604 373 245
Roxy AG I. Patáková, Modřišice 69, 511 01   Turnov
Running Free A. Jindová, Březiněveská 227/19, 182 00 Praha 8 – Kobylisy 732 157 374
Shenelin A. Hoblíková, Tymákov 217, 33201 Tymákov 724 845 199
Shetlandská hvězda K. Pánková, Petrovice nad Orlicí 60, 517 21 Týniště nad Orlicí 602 30 12 11
Sidus Sagitta D. Pánková, Svatopluka Čecha 738, 664 34   Kuřim 605 878 090
Simple Elegance E. Panáčová, Jugoslávská 4, 700 30   Ostrava 605 059 462
Skotské jaro H. Tlapáková, Žižkova 72, 530 06 Pardubice 6 – Svítkov 737 104 118
Smaal Kim Ing. Z. Koláček, Chudčice 215, 664 71   Veverská Bítýška 774 880 764
Sněžný tygr Š. DreslerováU Kapličky 5, 41201 Litoměřice 724 232 755
Sol Oriens Mgr. P. Ocetková, Podlesí 16, 678 01   Blansko 737 681 197
Sparks of the Tempest I. Novotná, Olešná 18, Kozlov
584 01 Ledeč nad Sázavou
737 393 020
Stříbrná půlnoc J. Jelínková, Mokrá 134, 664 04 Mokrá-Horákov 777 038 044
Stříbrné doly I. Bočková, Ševětín 25, 373 63   České Budějovice 724 347 441
Stříbrný panther M. Rališová, Oldřichova 6, 128 00   Praha 2 224 938 148
Sweet Tiger K. Voženílková, Hálkova 177/7, 614 00 Brno 603 584 219
Tantum Auri J. Podmolová, Lhotka nad Bečvou 68, 756 41   Lešná 608 929 910
the Little Bodyguard M. Konečná, , Krumvíř 322, 691 73   Krumvíř 774 614 657
Vesna Victoria L. Frieserová, Kašmírová 1120/3, 460 06 Liberec 6 605 915 396
Vrabčí hnízdo M. Šimčíková, Uhliska 422, 756 61   Rožnov pod Radhoštěm 776 118 023
z Arcamony E. Fialová, Zápská 532, 250 01   Brandýs nad Labem 603 202 242
z Auřiny zahrádky J. Kynclová, Za Koncem 1208, 289 22   Lysá nad Labem 603 231 379
z Ballabaru E. Habermannová, Mikulova 1574/9, 149 00 Praha 4 – Chodov 604 945 156
z Barbořinského vršku H. Šušlíková, Žerotínova 2485/16, 767 01   Kroměříž 739 614 118
z Benešovské zahrady D. Semerádová, Vlašimská 2170, 256 01   Benešov 724 271 884
z Bučávky A. Horáková, Bučávka 18, 793 99   Osoblaha 554 620 832
z Černé hlásky J. Němečková, Viničné Šumice 43, 664 06   Brno – venkov 737 133 725
Z Českého dvora E. Kulhavá, U Kovárny 66, 278 01   Kralupy nad Vltavou – Zeměchy 723 287 966
z Dače D. Černá, Za Tratí 886, 547 01   Náchod 777 886 062
z Diouškova ráje R. Pesrová, Zdiměřická 1437, 149 00 Praha 4
z Dřevěné chaloupky M. Sčebelová, Librantice 103, 503 46   Třebechovice p. O. 602 306 688
z Duhového kopce A. Otrubová, Lípy 347, 798 58   Čechy pod Kosířem 732 316 632
z Ďáblovy studánky M. Svobodová, Speřice 7, 396 01   Humpolec 565 546 618
z Gröbovské vinice A. Nováková, ???
z Hanácké pláně M. Holubec, Lidická 7, 783 35   Horka nad Moravou 737 442 783
z Heřmanova dvora M. Heřman, Na Petřinách 1896, 160 00   Praha 6 608 183 060
Z Holické Stráně I. Vanická, Zborovská 577, Holice v Čechách 721 025 300
z Jasmínových hor M. Kolátková, Vyšehořovice 115, 250 87   Mochov 776 599 471
z Josefovské pevnosti E. Plíštilová, Dubenec 38, 544 55   Dubenec 732 449 794
z Karlova hrádku I. Musílková, Karlická 151, 252 28   Vonoklasy 736 680 284
z Laskavé náruče J. Ratzkeová, Za Válcovnou 860/19, 400 01 Ustí nad Labem 604 976 065
z Lánských lesů J. Floriánová, Dubičné Samoty 31, 370 06   České Budějovice 606 755 423
z Lomu ve skále L. Kučerová, Lom 1152   Lysá nad Labem 602 161 699
z Otvovické skály M. Lanšperková, Otvovice 262, 273 27   Otvovice 607 869 508
z Polické Krčmy D. Hambálková, K Vodojemu 1, 549 54   Police nad Metují 608 439 910
z Venkovského ráje Š. Smolíková, Vodní 152, 664 62   Hrušovany u Brna 739 560 955
z Vesničky u hranic J. Čurda, Londonská 255, 378 07   Rapšach 776 108 225
z Větrného hrádku E. Blešová, Slížany 157, 768 33  Morkovice – Slížan 606 447 252
z Vrchovinské stráně R. Kracík, Vrchovina 156, 509 01   Nová Paka 736 252 553
Zahrada dětí Zdeňka Barboříková, Pražská 2211, 580 01 Havlíčkův Brod 737 731 429
Zatrishe H. Zavřelová, Riegrova 335, 666 01 Tišnov 777 019 985
z Pravého břehu P. Gamrotová, Leoše Janáčka 554, Město Albrechtice 793 95 736 640 488
ze Sedlmajerovy vily P. Sedlmajerová, Žádovice 67, 696 49 Žádovice 736 467 413
ze Shetlandů H. Kalubcová, Bartošovice 344, 742 54   Bartošovice 728 088 005
ze Skalní vyhlídky K. Kalendová, Vestec 14, 551 01   Jaroměř 605 590 284
ze Smrčkova dvora I. Smrčková, Pískov 26, 783 83   Troubelice 731 482 785
ze Stehelčevského statku R. Novosádková, Hlavní 1, 273 42   Stehelčeves 606 442 876
ze Středu světa M. Neznalová, Borošínská 598, 739 44   Brušperk 737 941 892
ze Zlaté hvězdy D. Tučková, Na Lázence 502, 107 00   Praha ??? ??? ???
ze Svítkova Tibor Csukas, : Na Parohách 917
530 06 Pardubice
724 888 729
ze Šťastné planety JUDr. Pavla Konečná, : Foglarova 1556, 664 34 Kuřim ??? ??? ???
Zlatá naděje Danuše Sluková, Ot. Březiny 2, České Budějovice 608 158 165
Znamení štěstí Michaela Štemproková, Kosmonosy

Osobní stránky psů

AGIMAR z Vesnického ráje a VALENTÝN ze Sedlmajerovy vily
BEST GIRL Chancy Remus a CLASSICA z Ďáblovy studánky
BISKI Roxy Ag
BON FLIP GOLD Ria-Henria
BUCCI z Dače
CAR ALEX GOLD Žabka, AMARETTO Smaal Kim, NUGÁT z Ďáblovy studánky
CESMÍNA z Gröbovské vinice
DOLORES ze Souhvězdí Orionu
ERICK od Belinky
KARLOS Smaal Kim
MIDNIGHT MAIL z Ďáblovy studánky
NO COMMENT z Ďáblovy studánky a CEDRIK z Dřevěné chaloupky
NIFTY MERLIN z Ďáblovy studánky
PERPETUM MOBILE z Ďáblovy studánky
PIRATE z Ďáblovy studánky
Platero z Kojca coli (PL)
SORBONNE Hedvábný sen a YESSABELL z Černé hlásky
Yunior Yustin Z Benešovské zahrady
ZANZIBAR z Ďáblovy studánky

Ostatní odkazy

Euro Dog Show 2014

FCI – Fédération Cynologique Internationale
ČMKU – ČeskoMoravská Kynologická Unie
Spolupracujeme s časopisem Psí sporty
Výstava Crufts
Klub chovatelů collií a sheltií
Moravskoslezský klub chovatelů collií a sheltií
Infoweb o sheltiích
Onemocnění u sheltií
Diskuzní fórum o sheltiích
Sheltie v ČR – skupina na Facebooku
ZKO Nemošice – tradiční místo pro konání klubových a speciálních výstav Českého klubu chovatelů sheltií
Sheltie z jižních Čech – skupina přátel majitelů a chovatelů
GENEALOGIE – databáze pro sheltie, DK, KK s možností přidání Vašeho psa

Zahraniční www stránky

Club fur Britische Hutchunde – D
Dansk Shetland Sheepdog Klub – DK
Klub chovateľov kólií a šeltií – SK
Little-Star Strefa – PL
The Dutch Sheltie Club – NL
The English Shetland Sheepdog Club – UK
The Sheltie World – DE
World-Wide Sheltie Breeders
Vesca Montana FCI (PL)
Výpočet příbuznosti

Chovatelské stanice – seznam

Pozn.: f (v posledním sloupci) = ch. stanice, které lze najít na stránkách ČMKU

Název Majitel V seznamu ČMKU
Alexandria Gold Vichta Petr f
Amor Real Matýsková Aneta DiS. f
Anděl snů Koch Vlaďka f
Balambi Balejová Andrea f
Barabel Hronová Božena Ing. f
Beskydský rarášek Horníková D.
Blora Blokešová Dana -> Blokešová Radmila f
Body Gold Bodečková Dana f
Bohemia Bay Sýkorová Petra f
Bohemia Felaris Safronová Taťána f
Bohemia Platina Dedková Ingrid f
Bohemia Sára Sahulka Radek f
Bránický chlupáč Drábková Alice f
Březová alej Těšíková Marie f
Černá Beruška Růžičková Dagmar
Černý havran Komberec František -> Kombercová Lenka f
Červené slunce Žák Jaroslav
Česká perlička Exnerová Iva f
Dančice Vodičková Ivana f
Divoký sen Kašpárková Blanka f
Dobrý mysl Beneš Jiří
Dominy Jirásková Marie f
El-Fo Fousková Eliška -> Hrabánková Jitka f
Evajan Foltýn Jan f
Family Gold Pacolová Alice f
Floriánský lom Kreslová Libuše f
Fort Fox Lišková Vlasta f
Godema Mandič Jaroslav -> Mandičovi H. a J. f
Gold Rebecca Tothová Kateřina Ing. f
Goldene Clocke Segedová Simona f
Hamerský vodopád Pouzarová O.
Happy Sun Birásová Alena f
Hedvábný sen Haufová Vlasta f
Hepta Edrová Jana f
Hlinecký svah Bártů Zdeňka f
Hvězda Pamiru Dvořáková Veronika-> Hejnová Veronika f
Chancy Remus Vávrová Eva f
Indyk Molcarová Věra f
Iowa Indiana Bláhová Monika f
Janivan Kratochvílová Ivana f
Jemnická dolina Uhlíř Miroslav
Jezero Krudum Fridrichová Hana f
Jižní samota Koubová Pavlína
Karlův Hrádek Musílková Ivana
Klapaté ouško Čurajová Ludmila f
Klárčina tvrz Jiřištová Miluše MUDr. f
Koryfej Dubovská Magda f
Kostelní cesta Hlava Vladislav
Kvetoucí pustina Raimová Iva
Lady Marlen Přibyl Bohumil
Laroja Lacina Jan Ing. f
Lenfir Lelková Lenka f
Lesnina Lešetická Nina f
Loubská rokle Picková Helena f
Loucký mlýn Křížová Růžena f
Lovely Day Šišková Petra f
Malý Klaun Poul František f
Mandlok Vyoral Jaroslav f
Marybur Burešová Marie Dr.
Merydor Koplíková Alice f
Metuje Richterová Zoja Ing. f
Milčina horečka Vítová Emilie
Milzden Polenská Zdena f
Mlýn Kuchelník Maňoušková Markéta f
Modrý Iris Kratochvílová Miroslava f
Modrý plamínek Štěrba Josef f
Monkey Křivan Václav f
Moravia Classic Hemelík Jiří f
Moravské srdce Habrová Veronika f
na Voře Harantová Hana -> Harant Ladislav f
Nefertitina hvězda Tichá Monika f
Nemanická královna Vítů Č.
Nový zázrak Kubaníková Alice f
Nymburská rychta Černý Ladislav
od Kamenité říčky Hnídková Jana f
od Kamilky Kubíková Kamila
od Macky Vydrář Rastislav
od Modravé tůňky Tuháčková Stanislava
od Růžové vily Ricci Monika f
od Slánských jezírek Tomešová Jana f
Od Třetího jezu Daňková Jana
od Zákupské Svitávky Vlková Miroslava f
of Youwentis Monika Šaling f
Pádolík Gregor Josef f
Perla z Polabí Hejduková Marcela f
Pístovický rybník Obhlídalová Miroslava f
Pokojovická dolina Havlíčková Marie f
Ria-Henria Stará Šárka f
Rokytská louka Čermáková Sylvie
Slapská alej Fialová Dana Mgr. f
Slovácko Dobřecký Jan Ing. -> Juřeník Pavel f
Smaal Kim Koláček Zdeněk Ing. f
Sněžný tygr Dreslerová Šárka f
Sol Oriens Ocetková Petra Mgr. f
Speedy Gold Koudelka Jaromír f
Stříbrné doly Bočková Ivana f
Šedý vítr Tomasová Lenka f
Šerlův dvůr Šerlová Marie f
Štěbůza Pelešková Dana
Šumavská romance Hlávková Anna f
Táborské hvozdy Prchlíková Eva f
Tantum Auri Podmolová Jaroslava f
Tedor z Klení Matoušová Libuše f
The Little Bodyguard Konečná Martina f
The Moravian Avalanche Banďouchová Hana f
Toomie Trishel Kendíková Iveta f
u Císařské cesty Vašíček Zdeněk f
Údolí Třebůvky Závadová Oldřiška f
Valašská Polárka Majerová Marie f
Valdecké podhradí Chvojka Vladimír f
Van – Pola Kateřina Vampolová
Van – Uli Fröhlich Jaroslav Ing.
Van-Bery Jelínková Veronika f
Věrnost v modrém Janelová Anna f
Větrný dvůr Sucháčková Eva f
Višňový květ Kotrba František
Vizovická vrchovina Dvořák Pavel f
Vlčí žleb Matějek Josef f
z Alminy ohrady Mlezivová Eva f
z Arcamony Fialová Eva MVDr. f
z Auřiny zahrádky Jana Kynclová f
z Benešovské zahrady Jarošová Dagmar -> Semerádová Dagmar f
z Bojetic Bartoň František
z Buchlovského zámku Pudelka Josef f
z Bystrckého údolí Konvalina Ivo f
z Císařovy zahrady Císařová Běla
z Černé hlásky Němečková Jaroslava
z Černé lišky Šamborová Věra
z Černínské tvrze Mašková Eliška
z Dače Černá Dana f
z Davelského kaňonu Brabcová Květoslava -> Dufková Květoslava f
z Denveru Šubrtová Ivana f
z Dobšické stráně Novák Pavel f
z Držovského háje Studený Vladimír -> Studený Vl. a D. f
z Dřevěné chaloupky Sčebelová Marie f
z Duhové aury Sedláček Miroslav f
z Duhového kopce Otrubová Alena Mgr. f
z Ďáblovy studánky Svobodová Mlada f
z Gröbovské vinice Nováková Alena f
z Hanácké pláně Holubec Milan f
z Heřmanova dvora Heřman Miloš f
z Jabloňanského návrší Kopřivová Martina Ing. f
z Jasmínových hor Kolátková Monika f
z Jezerní zátoky Mandátová Antonie f
z Josefovské pevnosti Plíštilová Eva f
z Kačínského podzámčí Rosický Květoslav
z Karlova hrádku Musílková Ivana f
Z království červánků Stránská Dana Ing. f
z Křivosůd Hladiš Josef f
z Lejancu Jančík Leoš f
z Litoměřických strání Syrová Marie
z Pískových dolů Pecha Vladan RNDr. f
z Polické Krčmy Hambálková Dagmar f
z Radětínské skály Loukota Lukáš f
z Ráje šeltiček Vodrážka Miloš f
z Rohálova Koplík Pavel Ing. f
z Rosického vršku Petrová Pavla Mgr. f
z Říše fantazie Jaňourová Eliška f
z Třeboňských rybníků Kanděrová Anna
z Velzu Velíšek Josef f
z Venkovského ráje Smolíková Šárka f
z Veselé zahrady Šimůnková Bohumila f
z Vesničky u hranic Čurda Jaroslav f
z Větrného hrádku Eva Blešová f
z Vrchovinské stráně Kracík Rudolf f
z Wanliriss Lárišová Linda f
z Žofínského pralesa Tauchmanová Marie f
Zdenčina skála Mužíček Jaroslav
ze Salixe Vrbová Eva
ze Sedlmajerovy vily Sedlmajerová Pavla f
ze Shetlandů Kalubcová Hana f
ze Skalní vyhlídky Kalendová Kateřina f
ze Skrýšovské rokle Čížek Josef
ze Smrčkova dvora Ilona Smrčková f
ze Souhvězdí Orionu Trojáková Milada -> Vaněčková Milada f
ze Soumaru Svobodník Jiří f
ze Staré Huti Slaboň František
ze Stříbrných smrčin Donátová M.
ze Zbornovské zahrady Schneider František
ze Zelené čtvrti Leflíková Kateřina
Zlatá naděje Sluková Danuše f
Zlatý chov Šrámek Václav f
Zlatý kaštan Chomoucká Eva MVDr. f
Zlatý příběh Zemánková Blanka f
Zulenka Hůlková Daniela f
Žabka Vazačová Marie f
Želečské vrchy Boháčová Věra f

Seznam většiny historicky dostupných názvů chovatelských stanic šeltií v ČR, zdroj: Ročenky chovatelských klubů a seznam z původních stránek www.sheltie.cz,  aktualizaci připravila: K. Pánková