Sheltie Party

2016-

V letošním roce nebude z organizačních důvodů klub pořádat setkání členů SHELTIE PARTY  na
Pecce.

2015-

Pozvánka na V. ročník

SHELTIE PARTY
4.-7.6.2015 areál Pecka

Stejně jako již čtyři předchozí ročníky se i v roce 2015 na Vás těšíme v přívětivém areálu rekreačního zařízení Pecka u Nové Paky.

Akce je určena nejen členům klubu, rádi přivítáme i začínající chovatele a majitele nečleny.  Pozvěte na setkání majitele svých odchovů! Využijte příležitost společně se sejít a něco se třeba i naučit.

Program bude opět nabitý. Kromě výcviku a chovatelských diskuzí nebude chybět společný výlet a nedělní soutěže.  Programem Vás budou opět provázet zkušení výcvikáři Jana Zemková, Marcela Hejduková a další skvělí šeltičkáři jsou v jednání .-).

Přihlášky budou ke stažení na klubovém webu. Uzávěrka příjmu přihlášek (tedy i plateb!) je 27.3.2015.

PROPOZICE ZDE, přihláška ZDE

2014-
Pozvánka na Sheltie Party 2014
Přihláška

2013-
Pozvánka na III. ročník
Přihláška
Seznam přihlášených

NOVÉ: - seznam přihlášených lidí
Info účastníkům:
- Příjezd ve čtvrtek odpoledne. Program začne po večeři, která ve mezi 17 a 18. hodinou a končí v neděli obědem.
Sebou vše, co pejsek potřebuje na výstavu, na výcvik a na procházku (vodítka, pamlsky, hřebeny, nůžky, hračky).

2012 -
Fotogalerie – Kristína Hejduková
Fotogalerie – vladka.lada@centrum.cz
Fotogalerie – z Arcamony
Pozvánka na II. ročník „SHELTIE PARTY“ 8.-10.6.2012 areál Pecka

Finální seznam přihlášených

A jak to bude za rok?

Trochu mokří, ale s hřejivým pocitem v srdcích jsme letos opouštěli Pecku a už jsem přemýšlela, jak to bude příště. Přání účastníků, aby byla Pecka několikrát v roce, letos splnit nemohu.  Možná příští rok budu uvažovat o akci, kterou bych spíš koncipovala jako „dovolenou se šeltií“ s termínem uprostřed prázdnin, kdy není moc výstav ani závodů.  Akce by v mých představách trvala více dní s tím, že program by byl volnější. Ti, kteří do Podkrkonoší jednou z jiných koutů republiky by měli čas na výlet do okolí. Využili bychom krásná sportoviště k společným hrám nejen s pejsky….no prostě dovolená mezi přáteli.

Rozhodně jsme se ale shodli na tom, že příští Sheltie Party bude minimálně o den delší . Počítejte s podobným termínem (možná o týden později ) a s podobným programem jako letos. Teda procházku zkrátíme a osvěžíme o bojovku v lese. Doufám, že bojovka nebude spočívat v tom, že budeme hledat nějakého zaběhlého pejska .

Pište mi svoje návhy!  Dejte vědět,  pokud již dnes uvažujete,  že se v roce 2013 s námi některé ze zmíněných akcí zůčastníte.  Snad je tohle to, co má v kynologii největší smysl. Nacházet spřízněné duše.

Děkuju všem, kteří mi pomohli s organizací a programem – v první řadě Bc. Janě Zemkové, ale i MUDr. Karle Dvořákové, Kristíně Hejdukové a za podporu výboru (MVDr. Evě Fialové, Ing. Vlastě Liškové a Evě Plištilové). Díky za milá slova chvály. Děkuji  všem prima lidem, které jsem měla možnost díky pejskům poznat a těším se, že se zase setkáme a přibydou k nám i další, co podlehli kouzlu našeho úžasného plemene.

Marcela Hejduková

perlazpolabi@seznam.cz

Akce není určena jen členům klubu, rádi přivítáme i začínající chovatele a majitele nečleny. Pozvěte na setkání majitele svých odchovů!

2011 „SHELTIE PARTY“ na Pecce
Pecka – seznam přihlášených
Fotogalerie (autorka: Krpálková Lucie)
Fotogalerie (autorka: Hana Zavřelová)
Fotogalerie (autorka: Klára Hájková)