Výsledky 5. 2. 2012 – MVP Brno

PSI
Štěňat

N 1

0 b.
Griffin Barabel
JCh. Zathee Sněžný tygr x Eskimo Bi z Denveru
Ch: B. Hronová, M: L. Kozelek

Dorost
VN1
3 b.
Angel z Barbořinského vršku
JCh. Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Ebony od Belinky
Ch: K. Šušlíková, M: K. Vitulová

VN2
3 b.
Yasper Black ze Shetlandů
The Crown Prince Tiakina x Cinderella ze Souhvězdí Orionu
Ch+M: H. Kalubcová

N3
0 b.
Argo z Barbořinského vršku
JCh. Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Ebony od Belinky
Ch: K. Šušlíková, M: T. Janoutová

Mladých
VD1

0 b.
Norddream ze Skalní vyhlídky
Milward Sunny Boy x Ch. Connie Manepo Ideál
Ch: K. Kalendová, M: E. Kalendová

VD2
0 b.
Tyrancy Bardolino
Grandgables Just Another Hero x Caramel Grace von der Aist
M: Ch. Dorer

VD3
0 b.
Xatie Hedvábný sen
M: D. Navrátil

VD4
0 b.
Wizard Will ze Shetlandů
Tiakina the Cronw Prince x Our Blonde Baby ze Shetlandů
Ch: K. Kalubcová, M: P. Gamrotová

Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB

11+6+8 b.
So Blue ze Shetlandů
Excelent Enigma x Tsarevna iz Tverskoy Skazki
Ch: H. Kalubcová, M: P. Gamrotová

VD2
0 b.
Grendy Stříbrné doly
Shelteam Dreamcatcher x Cindy Stříbrné doly
Ch: I. Bočková, M: D. Šumpela

VD3
0 b.
Bigg Biaggy z Bučávky
Lucky-Luke Star Jet-Black Eluréd x Wilma ze Shetlandů
Ch: A. Horáková, M: V. Kučeriková

Otevřená
V1, CAC, CACIB, BOB
11+8+10+9 b.
Miggebigge Birk
Maribell´s One In A Million x Muggebigge Baby Bisquit
Ch: A. Rosell-Aberg (SWE), M: B. Welldén +  E. Kalendová

V2, r. CAC
10+6 b.
Devil Chancy Remus
Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold x Chancy Choice z Ďáblovy studánky
Ch: + M: E. Vávrová

VD3
0 b.
Lovesome Dream Joker
ICh. Shelteam Dreamcatcher x Turmaja´s Lovesome Rose
Ch.: R. Kabala (PL), M: MVDr. E. Fialová

nedostavil se
Microgarden´s Look this Way
Degallo The Legend x Microgarden´s Ain´t Misbehavin
Ch.:  A-C. Johannessen, M: A-C. Johannessen + M Svobodová

Šampionů
V1, CAC
11+8 b.
Poppy Johnes z Heřmanova dvora
Moorwood Caribbeant Night Trophy x Enny z Zlaté hvězdy
ch: M. Heřman, maj: A. Srbová

VD2
0 b.
Deliquent z Ďáblovy studánky
Mystic Moonlight Black Martini Bianco x JCh. JOSEPHINE z Ďáblovy studánky
Ch.: M. Svobodová, M.: E. Chmelíková

FENY
Dorost

VN1

3 b.
Aneli Gold z Barbořinského vršku
JCh. Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Ebony od Belinky
Ch+M: K. Šušlíková

VN2
3 b.
Darling Blue z Bučávky
Chistiy Ruchei iz Tverskoy Skazki x Wilma ze Shetlandů
Ch+M: A. Horáková

N3
0 b.
Wanda z Karlova hrádku
Ch: I. Musílková, M: H. Neznalová

Mladých
V1, CAJC, BOJ

9+6 b.
Enya Bonny Dux
Unique Tray z Benešovské zahrady x Alison Shape Balambi
Ch: A. Fantová, M: Z. Kostrbová

VD2
0 b.
Tyrancy Creme Dela Creme
Moorwood Caribean Night Trophy x Tyrancy A La Carte
Ch+M: Ch. Dorer

nedostavila se
Aida Bonsai She-Kra

Mezitřída
V1, CAC

11+8 b.
Cesmína z Grobovské vinice
Unique Tray Sirius Starlet z Benešovské zahrady x Madlenka z Karlova hrádku
Ch: A. Nováková, M: Ž. Janatová

VD2
0 b.
Laura ze Zlaté hvězdy
Ch. Lakewood N Belmar´s Eddy x Arleta Shape Balambi
Ch+M: D. Tučková

VD3
0 b.
Channel Manepo Ideál
Memus Mandelspaun x Gimmi ze Skalní vyhlídky
Ch: Z. Nekvapilová, M: J. Slavíčková

Otevřená
V1, CAC, CACIB
11+8+10 b.
Connie Kiss Lenfir
Broomhouse Antique Gold Milesend x Emily Endless Smaal Kim
Ch: L. Lelková, M: A. Frankovičová

V2, r. CAC
10+6 b.
Unita Black Moravia Classic
Real Rival iz Grafskogo Pomestija x Norica Gold Moravia Classic
Ch+M: J. Hemelík

V3
9 b.
Graffiti Perla z Polabí
Ch. Milky Way iz Grafskogo Pomestija x Ch. Flower ze Skalní vyhlídky
Ch: M. Hejduková, M: M. Hejduková + M. Vlk

V4
8 b.
Tyrancy A La Carte FCI
Borderline Country Jameson x Caramell Grace Von der Aist
Ch+ M: Ch. Dorer

V
6 b.
Grafika z Ďáblovy studánky
ICh. Katiedale Ace of Spades x Ch.Duplicate z Ďáblovy studánky
Ch: M: Svobodová, M: J. Jelínková

VD
0 b.
Ebonny z Dřevěné chaloupky
Lustrous Dumbldor x Happy Chance z Ďáblovy studánky
Ch: M. Sčebelová, M: B. Kašpárková

VD
0 b.
Jackie Malý klaun
Poul z Vesničky u hranic x Bety Malý klaun
Ch: F. Poul, M: K. Voženílková

nedostavila se
Microgarden’s Smart Love
Ch+M: Ann-Catherin Johannessen

Šampionů

V1, CAC, r. CACIB
11+8+8 b.
Caramell Grace von der Aist
Borderline Country Quincy Too x Nostalgie of Summergarden
Ch+M: Ch. Dorer

V2, r. CAC
10+6 b.
Bordeline Country Grafitti
The CharmedOnes‘ Biscuit in Blue x Borderline Country Universe
Ch+M :Poschacher Heidi

V3
9 b.
Maillee z Heřmanova dvora
Lonestar´s Shone Bi Dezine x Klarissa ze Shetlandů
Ch: Miloš Heřman, M: Zdenka Heřmanová

V4
8 b.
Fantasy ze Zlaté hvězdy
Domino z Heřmanova dvora x Nadine ze Zlaté hvězdy
CH.+M.D. Tučková

Zdroj: Oficiální výsledky na www.cmku.cz