Výsledky 4. 2. 2012 – MVP Brno

PSI
Štěňat

VN 1
3 b.
Griffin Barabel
JCh. Zathee Sněžný tygr x Eskimo Bi z Denveru
Ch: B. Hronová, M: L. Kozelek

Dorost
VN1

3 b.
Yasper Black ze Shetlandů
The Crown Prince Tiakina x Cinderella ze Souhvězdí Orionu
Ch+M: H. Kalubcová

VN2
3 b.
Angel z Barbořinského vršku
JCh. Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Ebony od Belinky
Ch: K. Šušlíková, M: K. Vitulová

Mladých
V1, CAJC, BOJ

9+6+5 b.
Norddream ze Skalní vyhlídky
Milward Sunny Boy x Ch. Connie Manepo Ideál
Ch: K. Kalendová, M: E. Kalendová

V2
8 b.
Tyrancy Bardolino
Grandgables Just Another Hero x Caramel Grace von der Aist
Ch+M: Ch. Dorer

V3
7 b.
Xatie Hedvábný sen
M: D. Navrátil

V4
6 b.
Wizard Will ze Shetlandů
Tiakina the Cronw Prince x Our Blonde Baby ze Shetlandů
Ch: K. Kalubcová, M: P. Gamrotová

Mezitřída
V1, CAC

11+8 b.
Grendy Stříbrné doly
Shelteam Dreamcatcher x Cindy Stříbrné doly
Ch: I. Bočková, M: D. Šumpela

V2, r. CAC
10+6 b.
Knight of the Night Chancy Remus
Ch. Blenmerow Borodin x Black Queen Chancy Remus
Ch: E. Vávrová, M: I. Smrčková

V3
9
Kessidy Lenfir
Ch: L. Lelková, M: A+K Šolcovi

VD4
0 b.
So Blue ze Shetlandů
Excelent Enigma x Tsarevna iz Tverskoy Skazki
Ch: H. Kalubcová, M: P. Gamrotová

Otevřená
V1, CAC, CACIB

11+8+10 b.
Microgarden´s Look this Way
Degallo The Legend x Microgarden´s Ain´t Misbehavin
Ch.:  A-C. Johannessen, M: A-C. Johannessen + M Svobodová

V2, r. CAC, r. CACIB
10+6+8 b.
Miggebigge Birk
Maribell´s One In A Million x Muggebigge Baby Bisquit
Ch: A. Rosell-Aberg (SWE), M: B. Welldén + E. Kalendová

V3
9 b.
Cardinal Moravské srdce
Ch. Marvithall Yantar x X-Lady Moravské srdce
Ch: V. Habrová, M: L. Švecová

Šampionů
V1, CAC

11+8 b.
Poppy Johnes z Heřmanova dvora
Moorwood Caribbeant Night Trophy x Enny z Zlaté hvězdy
ch: M. Heřman, maj: A. Srbová

FENY
Dorost

VN1
3 b.
Darling Blue z Bučávky
Chistiy Ruchei iz Tverskoy Skazki x Wilma ze Shetlandů
Ch+M: A. Horáková

N2
0 b.
Wanesa z Karlova Hrádku
Ch: I. Musílková, M:  L. Dušková

Mladých
V1, CAJC

9+6 b.
Ann Chess Jackdawn Rock

V2
8 b.
Wild Cat ze Shetlandů
Tiakina the Cronw Prince x Our Blonde Baby ze Shetlandů
Ch: K. Kalubcová, M: H. Kalubcová

V3
7 b.
Tyrancy Creme Dela Creme
Moorwood Caribean Night Trophy x Tyrancy A La Carte
Ch+M: Ch. Dorer

VD4
0 b.
Dorotka Moravské srdce
Ch. Blenmerow Borodin x X-Lady Moravské srdce
Ch: V. Habrová, M: T. Remundová

Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB

11+8+8 b.
Optima z Ďáblovy studánky
Ch. Blenmerow Borodin x Ch. Kimona z Ďáblovy studánky
Ch+M: M: Svobodová

V2, r. CAC
10+6 b.
Daisy z Otvovické skály
Ch: Lanšperková, M:P. Konečná

V3
9 b.
Dájenka Moravské srdce
Ch. Blenmerow Borodin x X-Lady Moravské srdce
Ch+M: V. Habrová

V4
8 b.
Laura ze Zlaté hvězdy
Lakewood N Belmar’s Eddy x Arleta Shape Balambi
Ch+M: D. Tučková

Otevřená
V1, CAC, CACIB, BOB

11+8+10+9 b.
Unita Black Moravia Classic
Real Rival iz Grafskogo Pomestija x Norica Gold Moravia Classic
Ch+M: J. Hemelík

V2, r. CAC
10+6 b.
Connie Kiss Lenfir
Broomhouse Antique Gold Milesend x Emily Endless Smaal Kim
Ch: L. Lelková, M: A. Frankovičová

V3
9 b.
Ebonny z Dřevěné chaloupky
Lustrous Dumbldor x Happy Chance z Ďáblovy studánky
Ch: M. Sčebelová, M: B. Kašpárková

V4
8 b.
Tyrancy A La Carte FCI
Borderline Country Jameson x Caramell Grace Von der Aist
Ch+M: Ch. Dorer

V
6 b.
Graffiti Perla z Polabí
Ch. Milky Way iz Grafskogo Pomestija x Ch. Flower ze Skalní vyhlídky
Ch: M. Hejduková, M: M. Hejduková + M. Vlk

VD
0 b.
Jackie Chancy Remus
Ch: E. Vávrová, M: G. Šnáblová

VD
0 b.
Microgarden’s Smart Love
Ch+M: Ann-Catherin Johannessen

nedostavila se
Carioca Sol Oriens

Šampionů
V1, CAC

11+8 b.
Fantasy ze Zlaté hvězdy
Domino z Heřmanova dvora x Nadine ze Zlaté hvězdy
CH.+M.D. Tučková

V2, r. CAC
10+6 b.
Caramell Grace von der Aist
Borderline Country Quincy Too x Nostalgie of Summergarden
Ch+M: Ch. Dorer

V3
9
Bordeline Country Grafitti
The CharmedOnes‘ Biscuit in Blue x Borderline Country Universe
Ch+M :Poschacher Heidi

Zdroj: Oficiální výsledky na www.cmku.cz