Srp

21

Info z ČMKU – od paní Evy Dragovič

Napsal/a: Hana Zavřelová

Dobrý den,

V týdnu od 22.07. do 08.08.2022 jsem měla dovolenu. Svoji agendu budu vyřizovat postupně a prosím všechny o strpení. Přednostně budu vyřizovat přidělení čísel zápisů pro nové vrhy (1x týdně) a dále vystavení PP štěňat vrhů, které byly rozpracovány, a u kterých něco chybělo. Budou následovat vrhy či podklady, které dorazily koncem června (vč. emailů, týkajících se těchto vrhů). Teprve pak se budu věnovat další agendě a vyřizováním došlých emailů.

Prosím chovatele a majitele aby nevolali, a stejně tak aby nezahlcovali emailovou schránku s dotazy zda jsme zásilku obdrželi a kdy dostanou PP štěňat / svých psů zpět. Každý takový dotaz zabere čas který mohu věnovat vyřízení daných požadavků.

Pro ověření, zda jsme Vaši zásilku obdrželi, využijte služeb České pošty jednoduchým zadáním čísla vaší zásilky zde: https://www.postaonline.cz/trackandtrace

PP dostanete vyřízené zpět:

-              u importů, exportů, přeregistrací má PK 15 pracovních dnů od obdržení zásilky. Táto doba se v tuto chvílí prodlouží o dobu mé nepřítomnosti.

-              u vyřízení PP štěňat má PK 30 dnů od obdržení zásilky od poradce chovu. Tato doba se v tuto chvíli prodlouží o dobu mé nepřítomnosti (alespoň u zásilek, které dorazily dříve). Vyžádejte si od poradce chovu informaci, kdy k nám podklady posílal, nejlépe s podacím číslem zásilky, kde s pomocí služby České pošty zjistíte datum doručení na PK: https://www.postaonline.cz/trackandtrace

Pokud můžete odložit osobní návštěvu PK, tak prosím tak učiňte, alespoň na dobu 2 týdnů, než se zpracuje agenda, která termínově hoří.

Níže budu aktualizovat informaci o zpracovaných a odeslaných PP. Pokud tam najdete vlastní zásilku a stále jste jí neobdrželi, tak dříve, než se na nás obrátíte, zkontrolujte u své pošty, zda ji tam nemáte uloženou a čeká na vyzvednutí (stává se, že pošta oznámení příjemci do schránky nevloží)

Až budete mít vše zkontrolováno a zásilku stále nebudete mít, pak se můžete obrátit s dotazem na PK pro vyhledání.

► Žádanky o zápisová čísla pro štěňata, které byly doručené do 10.08.2021 byly vyřízeny. Další budu vyřizovat v termínu 19-21.08.

► Importy doručené do 12.08, byly vyřízeny a PP odeslány. Další budu vyřizovat v termínu koncem srpna/začátkem září.

► Exporty doručené do 17.08., byly vyřízeny a PP odeslány. Další budu vyřizovat následující týden.

► Přeregistrace doručené do 13.08., byly vyřízeny a PP odeslány. Další budu vyřizovat v termínu koncem srpna/začátkem září.

► Přihlášky vrhů, které byly doručené do 20.06.2022 a byly v pořádku, byly vyřízeny a PP odeslány. Další budu vyřizovat průběžně dle data doručení do konce srpna/začátkem září.

Děkuji za pochopení !

Eva Dragovič