Kvě

7

Aktuální info o šelťákovi v nouzi …

Napsal/a: Hana Zavřelová

zde

Alule hledá ty nejvíc nejlepší panečky na celém světě s tím nejvíc nejlepším domovem a pelíškem a miliardou plyšáků k likvidaci.
Aron je devitilety sheltiák. Je trochu střelený, trochu zlobí, trochu kouše, trochu štěká, trochu vrčí, takže ideální pes pro osoby s kvalitní nervovou soustavou.

Miluje procházky, obří kosti a štěkání. Štěkání lze u něj vypnout hlasitým Aru Ne! A nebo hozenou papučí. Jen musíte dobře mířit, ať trefíte vypínač.
Rád hlídá zahradu, obtěžuje fenky a krade slepicím večeři.
Sem tam si i rád poleží a odpočívá. Ale moc ne, páč je to sheltie a ty bohužel nemají vypínač pohybu či přepínač na odpočinek.
Má rád, když ho škrabkáte na bříšku. Ale pozor! Škrabkani si u něj musíte zasloužit. Když na něj budete hodní a milí a budete si s ním hrát a chválit ho, tak se vám za to odmění tím, že ho můžete podrbkat.
Jeden velký mužský problém bohužel má. Se ženami nemá problém, ale se psími muži nemá společnou řeč. Velmi rád by všechny psí muže zlikvidoval z povrchu zemského. S vykastrovanými problém nemá, ale jak to má gulky, tak mu v hlavě precvakne mód NEPŘÍTEL a chce ho zničit. Takže na procházky s jinými psy leda na vodítku a nepouštět k němu pse na dva metry, což je jeho osobní prostor a v něm se cítí dobře.