Kvě

6

Upozornění

Napsal/a: K. Pankova

Upozornění
1) Upozornění pro majitele sheltií o bonitaci na :

V SHELTIE CLUB CZ je od 23.3.2013 změna podmínek pro uchovnění sheltií. Dle nového bonitačního řádu klubu je podmínkou účasti na bonitaci absolvování dvou výstav, jedné speciální nebo klubové výstavy na území ČR a druhá může být mezinárodní, národní, klubová či speciální. Věk sheltie v době konání výstav musí být nejméně 12 měsíců. Absolvování výstav dokládá majitel sheltie předložením výstavního posudku. Pokud je pes/fena přihlášen/a na Speciální výstavu sheltií 22.6.2013 (a získá ocenění výborný, nebo velmi dobrý) a je zároveň přihlášen/a na bonitaci 22.6.2013 splňuje výše uvedené podmínky účasti na bonitaci a může po posouzení na této výstavě absolvovat bonitaci.

2) Kateřina Pánková (webmaster) nebude od 7. 5. – 14. 5. dostupná. Prosíme Vás o pochopení. V urgentních případech posílejte SMS na 00420 602 30 12 11.

INZERCE – nakryté fenky – Koryfej, ze Skalní vyhlídky
CHOVNÉ SHELTIE – v rámci zdravotního programu provedeny změny v sekci chovné sheltie, momentálně běží bez problémů pouze Chovní psi. Další sekce budou následovat.
VÝSTAVY – přidány výsledky k MVP Praha

MOŽNO HLÁSIT ONLINE
Speciální výstava se zadáváním titulu CAC, CAJC a Vítěz Speciální výstavy konaná v sobotu 22. června 2013 v Praze – Horních Počernicích – propozice CZ, ENGLISH, přihláška ZDE
ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE – návod ZDE